KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14297594
nr 1429 7594
Oidentifierad konstnär. Fruktstilleben, nutida. Monogramsignerad. Olja på duk, 79x119, yttermått inklusive ram: 104x144 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:10:16
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)